Anasayfa  |   İletişim  | EN
Lisansüstü Eğitim Enstitüsü
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | TYB Deneme Ödülü Prof. Dr. Hasan Akay’a
Haber Arşivi
TYB Deneme Ödülü Prof. Dr. Hasan Akay’a

 

6 Ocak 2016

Türkiye Yazarlar Birliği “Yılın Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçıları” ödüllerinde deneme dalında “yılın yazarı” ödülü  Sosyal bilimler Enstitüsü Müdürü ve Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Akay’a verildi. 

Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) 34 yıldır düzenlediği “Yılın Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçıları” ödüllerini birlik genel merkezinde düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna duyurdu. TYB’nin merakla beklenen ödüllerinde deneme ödülü, Prof. Dr. Hasan Akay’ın “Ehlidildeniz” kitabının oldu.

Ödül ile ilgili düşüncelerini paylaşan Akay, “Ehlidildeniz, yayınladığım eserler arasında çok özel bir yere sahip idi. 37 yıldır gerçekleştirdiği faaliyetlerle ülkemizde birçok sivil toplum kuruluşuna önderlik etmiş, köklü bir kurum olan Türkiye Yazarlar Birliği’nin deneme dalında “yılın yazarı” ödülünü alması elbette dikkate değer bir takdirkârlıktır. Bizi hem sevindirdi hem de sorumluluğumuzu arttıran bir gelişme oldu. Bu ödül kanaatimce, eserin, ehlidilden bir iz taşıdığının da makbul bir işareti sayılabilir. Umarım okurların gönlünü de hoşnut eder.” dedi. 

   • http://ebe.fatihsultan.edu.tr/resimler/upload/089730c6-ade9-4050-b8e7-b353fd0452e32016-01-07-10-49-28am.jpg

Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi